Мозок людини, безумовно – одне з найдивовижніших творінь. Його функції включають у себе всі процеси, що необхідні для життя. Мозок має дві півкулі, кожна з яких виконує свої певні функції. Ліва частина спеціалізується на логіці та аналізі, ця півкуля може сприймати лише буквальне розуміння слів, числа та символи, а значить вирішення всіх математичних задач здійснюються нею.

Основною сферою роботи правої півкулі є інтуїці я, тобто вона обробляє інформацію не в словах, а в образах, малюнках. Ми можемо складати пазли, мріяти, придумувати історії завдяки їй.

А чи знали ви, що стандартна система освіти спрямована на розвиток лише лівої півкулі? Та вже науково доведено, що уся геніальність таких людей, як Енштейн наприклад, таїлась в найбільш розвинутій правій півкулі мозку.

В перші роки життя у дитини формуються нейронні з’єднання і це визначає подальший розвиток мозку дитини в майбутньому. Щоб створити міцну нервову систему потрібно гармонійно розвивати дві півкулі мозку.

Саме для цього і була придумана спеціальна система навчання - ментальна арифметика. В цій програмі використовують найдревніший вичислювальний інструмент АБАКУС.

Абакус – це рахівниця на дерев’яній основі зі спицями, на яких переміщаються спеціальні кісточки. На початку навчання діти виконують прості арифметичні завдання через зоровий та фізичний контакт із Абакусом, при цьому дитина виконує дві руки для операції із кісочками рахівниці, це сприяє розвитку двох півкуль мозку, тренує моторику, просторову орієнтацію. Скоро дитина уявлятимеме цю рахівницю і, вирішуючи приклади, просто переміщатимеме руками ці уявні кісточки.

Унікальність програми в тому, що навчаючись по цій методиці діти використовують уже дві півулі і вирішують задачі, сприймаючи числа як картинки. Ментальна арифметика розвиває у дітей фотографічну пам’ять, логіку, творче, логічне та аналітичне мислення.

Таким чином можна з легкістю розвинути маленького генія в кожній дитині в центрі інтелектуального та творчого розвитку Smartum в Кам'янці-Подільському. Записуйтесь на пробне безкоштовне заняття. Ми знаходимось в торговому центрі Rozmarin вул. Лесі Українки 31.